Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Rendeltem egy Nikon Coolpix...

Rendeltem egy Nikon Coolpix L840 nevű fényképezőgépet hobbi fotózásra, most fog lejönni. Evvel a géppel lehetséges mozgó dolgok fotózásra is? Utána olvastam, de erre nem kaptam választ. Olvastam, hogy nincs manuális opció rajta, ezért nem tudom.

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden fényképezőgéppel lehetséges mozgó dolgok fotózása.


De általában inkább minél több automatika és ultra gyors AF kell hozzá mint manuális beállítás.


Tehát ha arra vagy kíváncsi hogy ezzel a géppel lehet e éles képet készíteni gyorsan mozgó tárgyakról akkor a válasz az hogy kis eséllyel!

2017. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minden fényképezőgéppel lehetséges mindent fotózni, csak ismerni kell a működését, használatát és ki kell találni, hogy mit hogyan érdemes vele csinálni, hogy minél jobban menjen. egyes gépek több segítséget nyújtanak ehhez, míg mások kevesebbet, de lehetetlen nincs.


ha megérkezik, olvasd el alaposan a használati útmutatóját, hogy megismerd, mire képes a gép, mit hogyan lehet vele megoldani. aztán vegyél 1-2 fotózás alapjairól szóló könyvet, esetleg menj el egy fotótanfolyamra, vagy fotóklubba is, hogy mégjobban ki tudd használni a gépedet.

2017. jún. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mozgáskövető automatika kell hozzá, nagy zársebesség és jó fényviszonyok. Sötétben el fog mosódni a mozgás, mert a rekesz nyitva tartási ideje alatt is viszonylag sokat mozdulhat tárgy.
2017. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar utánaolvastam.A lehető legmagasabbra kell állítani az ISO értéket,így rövidítve a záridőt,mert így érzékenyebb lesz a fényre az érzékelő,és így a rövidebb záridőnek köszönhetően meglesz az expozíció.Köszönöm a válaszokat,sokat segítettek!
2017. jún. 19. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!