Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e46 320ci Automata váltót...

BMW e46 320ci Automata váltót le lehet cserélni ugyanolyan e46 320ci kézi váltóra? Lehetséges a csere? Most tervezem a fent említett autó vételét viszont nem vagyok benne biztos hogy tetszeni fog az automata. Manuális váltót tudok venni olcsón.

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ember nincs akinek ne tetszene.
2014. szept. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint megoldható. Úgy rémlik, hogy a motorvezérlőt is át kell rakni a manuálisból.
2014. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megsem vetted, akkor ne is vedd. Vegyél manuálisat.

Ja és próbáld csak ki az automatát, úgy fog tetszeni, hogy többet nem is kell manuális, én is igy voltam vele.

2014. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
autómata váltó nyuggereknek meg fakezű béna sofőröknek való. másra nemigen :D Ha nem akarod hogy az értelmesebb autós társadalom körberöhögjön akkor cseréld le kézi váltórta. élvezetesebb sokkal a vezetés, kevésbé unalmas és 100%-ban te uralod a gépet nem pedig a hülye váltóelektronika :)
2014. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt mondd már el nekem, hogy normális közlekedés közben mi a p|csát kell uralni azon az autón? Gondolom az a borzalmas 130 ló amit normális fordulatszám tartományban ki is használsz...


Persze, csapatni egyértelműen jobb a krézi, de közlekedésre tökéletesen jó az automata is. Az totális baromság, hogy a fakezű béna sofőröknek való az automata.

Az egyik autóm automata, senki nem röhög rajtam.. :)


A Váltócserét felejtsd el, bonyodalmas és drága. Ha kézit szeretnél, akkor keress krézis autót.

2014. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért automaták már az M bmwék,mert olyan szar dolog...
2014. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!