Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szóvsl nem tudom hogy megvalós...

Szóvsl nem tudom hogy megvalósítható e de meg lehet ezt csinálni hogy van egy régi kazettáas kamerám és nem kazátát akarok bele tenni hanem pc re akarom rögziteni a felvételt lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van videokimenete a kamerának, és van egy videodigitalizálód (akár belső, akár külső USB) akkor igen.

Kicsit bonyolult, de sebaj...

2017. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Csak megfelelő módon össze kell kötni a kamerát a PC vel. Ez eléggé macerás lehet.
2017. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előszöris kell hozzá egy fluxuskondenzátor...:)
2017. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van rajta firewire, akkor venni kell egy kártyát hozzá, ha nincs akkor videodigitalizáló eszközt. Pl. EasyCap, vagy vannak egyéb márkásabb termékek is. Nekem EasyCap van, csak nem a gyári eredeti chippel, hanem Somagic-el. Jó néhány kazettát ledigitalizáltam vele, valamint régen firewire kábellel kötöttem össze a miniDV kamerámat a laptoppal, és úgy rögzítettem vele.

1 óra legalább 10 giga...

2017. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

H264-el digitalizálj,ha van, az jóval kevesebb bitrátát eszik.

2017. jún. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!