Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont akarok venni. Ez...

Pissedoff kérdése:

Okostelefont akarok venni. Ez lenne az első. Mivel "hivásra/fogadásra" ritkán használnám, lehetséges hogy a telefont kikapcsolom, és használom mintha egy tablet lenne? Wifi-ra nincs szükség, az SD kártyán van elég cuccom. Lehetséges ilyesmi?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mi az amit fontos figyelembe venni a telefonoknal. Egyelőre az akku kapacitást és az SD kártya (64GB) keresem.

Mint már említettem, online letöltésre/online videó nézésre, és általános telefonhasználattal összefuggő dolgokra, stb. nem fogom használni. Úgy akarom használni mint egy normális media player-t, de néha a telefonálásra is szükseg lenne.

Azt szintén nem tudom, hogy érdemes-e szerződést kötni/és kivel, vagy lehet ezt is feltölteni kártyafüggetlenül? Melyik a jobb?

A telefonálásra nem hiszem hogy 6 hónapnál tovább szükségem lesz. (Nem itt elek).



#OKOSTELEFON?
2015. márc. 7. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Függetlenül is vehetsz, teszel bele 20/30/70 es kártyát, mindegy milyet. Ha az adott szolgáltatónál feltöltős feltöltheted. Ez nem függ a telefontól. Ha szolgáltatós a tel, akk logikusan azt a kártyát kezeli. Igen tudod használni akkor is ha a sim njncs benne esetleg nincs rajta pénz. Mindenre kivéve ami a sim vagy feltöltés függő. Az h 64gb sd már 80% ban kezeli a telefon, van ami csak 32 ig. Ezt figyeld. Mi a tartalom? Zene, könyv, kép? Ezekre bármelyik jó. (droid, wp, egyéb...) ha a játék is fontos (akk droid, ios előnyben) de a wpre is van sok. De ugye ezeket le kell töltened, azt mondtad nem fogod használni így kb mindegy. A droid testreszabható, a wp nem. De hosszabb távon stabilabb. Sok esetben amúgy ezek igénylik a netet. (wifi, mobilkapcsolat) de nem szükséges! Droidból csakis valami nevesebb márkát vegyél mondjuk 60ezer+ ft tól felfelé! Alatta wp vel jobban jársz! Ha 100ezer felett nézel, kb mindegy, de a wp mint szoftver életképesebb hosszútávon. Igaz írtad nem lesz net, akkor a gyári droid sem fog megmakkanni. Szal ami jobban tetszik! Mondjuk wp fronton ajánlott egy Lumia 1520. Brutál vas, nagy kijelző csodás fotók! Samuból mondjuk s5, sony z3... A lumia 930 ugyanaz mint a 1520 csak sd bővítés nincs, illetve csak 5 col... Am a nokia mellé van offline világ navi ingyen, a rendszer win 10 re frissíthető lesz, jobb kamera, ingyen sok sok netes tárhely. Droid mellett a több app, meg a testreszabhatóság szól. Kb ennyi.
2015. márc. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akkor miért nem egy 3g tabletet veszel ? ha nem a telefonálni szeretnél elsősorban .
2015. márc. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom, es halas vagyok a valaszokert, sajnos nem sokat ertettem belole (pl. droid, Wp) mivel teljesen idiota vagyok az android dolgokkal. Mindegy, a lenyeg az, hogy tudjam hasznalni mint csak egy "media player"-t amikor a telefon nincs hasznalatban. Azt viszont nem ertettem tisztan, hogy ha a SIM kartya allandoan a telefonban van (mivel neha azt is szeretnem hasznalni) attol fuggetlenul is hasznalhatom-e a szerkentyut mintha csak egy media player lenne, annelkul hogy a telefon szolgaltato nekem szamolna minden perc hasznalataert??? Szoval ha a sim kartya benne van, le lehet azt kapcsolni hogy a telefonalast ne igenyelje csak a sajat mediamat hasznaljam?

Rengeteg filmjeim vannak, e-konyvek, hazi videok, fenykepek stb. Ezert akarom hogy az SD kartya nagy kapacitasu legyen. Jatekokat egyaltalan nem fogom hasznalni, es az esetleges szukseges .apk file-okat is be tudom szerezni a laptopon keresztul, szoval wifi-ra sem lesz szukseges ezeknek a letoltesere.... Bocsi hogy ilyen suket kerdeseim vannak, de valoban teljesen idiota vagyok ezzekkel kapcsolatban, viszont valahol el kell kezdeni..... Koszi1 :-)

2015. márc. 11. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetned olyanokért! A videok miatt akkor inkább egy androidos telt vegyél. Ingyen leszeded a vlc t rá oszt az jó lesz. :)
2015. márc. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kèrdezö a droid=androidal ,a wp =windosphone
2015. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igen samsungokon(android rendszer fut rajtuk)van adatkapcsolat üzemmòd, most amiről irok nincs benne sim kàrtya(ujba van àttéve) de igy is müködik wifin fénykèpez ébreszt
2016. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!