Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit gondoltok a Nikon D5300-ról?

Mit gondoltok a Nikon D5300-ról?

Figyelt kérdés

Ezzel szeretnék megtanulni fényképezni. Ez az első gépem.

Kiváncsi vagyok mi a véleményetek róla. Mennyivel jobb az előzőeknél?



2017. jún. 29. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt mondod, ez az első géped, majd megkérded, mennyivel jobb az előzőeknél? Te nem vagy teljesen százas.
2017. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy? Már megvan, használd. 100 ezer fölött egyik gép se szar.
2017. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Ja bocs ha nem volt érthető, úgy értettem az előző nikon modelleknél (D3300 ,.....) . Nem kell rögtön letámadni .😂😂👌🏻

2017. jún. 29. 20:50
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 Hát még most rendeltem meg de már utánna is néztem csak kíváncsi voltam mit mondtok ti saját véleménnyel , tapasztalattal.
2017. jún. 29. 20:52
 5/12 anonim válasza:
Én is 2 hónapja vettem, nagyon jó, kezdő vagyok, de szuper fotókat lehet csinálni vele, ha manuálison használod. 18-55ös obival használom, portré fotókhoz teljesen jó, bár én most egy makro obit szeretnék hozzá. jó magas iso-ja is van, sötétben is szépen tudod használni, bár ha profi akarsz lenni akkor photoshopot is muszáj megtanulnod hozzá.
2017. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"szuper fotókat lehet csinálni vele, ha manuálison használod."


Na ne röhögtess. Csak manuálisan? Honnan szeditek ezt a baromságot?

2017. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nyilván nem manuálison is lehet vele jó képeket csinálni, de manuálison sokkal jobbakat lehet. Ha valaki profi szinten akar fotózni, az nem fotózhat auton.
2017. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért ne fotózhatna auto módban az, aki profi? Ne legyünk már ilyen sznobok. A profi az, aki minden helyzetben megfelelően tudja használni a gépet és a legtöbbet kihozni belőle. Ha az adott helyzetben elég egy félautomata üzemmód, akkor elég. Nem kell átesni a ló túloldalára.


Teljesen jó lesz az a gép, olvasgass hozzá, és gyakorolj, mi hogy működik. Tényleg érdemes a használati útmutatóval kezdeni, sok hasznos infó van benne kezdők számára.

2017. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Egy félautomata össze sem hasonlítható a sima auto móddal. Auto módban bárki tud fotózni, ott nem kell semmit csinálnod, csak egy gombot megnyomni. De azért félautoban vagy manuálison állítgatni is kell a gépet amihez érteni is kell.
2017. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kell. De attól, hogy értesz hozzá, el tudod dönteni, hogy mikor jó az automatika és mikor nem. Nekem csak a kijelentés volt fura, hogy aki profi, az csak manuálisan fotózhat.
2017. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!