Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ti melyik cserélhető objektíve...

Ti melyik cserélhető objektíves tükör nélküli fényképezőt használjátok? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Kitobjektívvel, esetleg kiegészítőkkel (amit adnak hozzá) 200 ezer Ft alatt mely MILC gépeket ajánljátok? Melyikeket használjátok, és milyen célból (hobbi, vagy munka)? Köszönöm.

2017. júl. 6. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Belépő DSLR áráért gyengébb gépet?

Próbáltam, nem jött be.

2017. júl. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 melyiket próbáltad, és melyik dslr ellenében?
2017. júl. 10. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Eos m amit próbáltam.

Volt eos 300d, 450d, van 700d saját.

1200

2017. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát Canonban a tükör nélküli... arra mondják azt, hogy ebben a Canon kullog leghátul.
2017. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Panasonic GX80-at használok, nekem teljesen megfelel mindennapi hobbifotózáshoz. Egyelőre csak a 12-32mm kit obival használtam, 1600 ISO-ig nem kell hozzányúlni a képekhez, és már a saját jpeg-ei is teljesen elfogadhatók. Maximum egy kis kontraszt, fény-árnyék korrekció szokott kelleni utólag.

Nagyobb szenzorral a Sony A6000 még mindig sláger, csak a kit objektívje egyes értékelések szerint nem egy nagy szám, viszont az APS-C szenzor miatt jobban megéri fotókra. Videónál állítólag hamar melegszik és lekapcsol, de személyes tapasztalatom nincs vele.

2018. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!