Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogy tudom a fényképek készíté...

Hogy tudom a fényképek készítését "automatizálni" timelapse készítéséhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy timelapse-et szeretnék készíteni telefonnal, úgy hogy nem videót hanem képeket készítek. Hogy tudnám megoldani azt hogy pl. Minden 1 percben a telefonom készítsen egy képet automatikusan, és ezt kb 24 óráig? Kérlek segítsetek... rengeteg tárhelyem van, és egyébké nt az erkélyről készíteném.


Samsung galaxy s6 edge (7.0 android)



2017. júl. 23. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Egymillió ilyen app van Google store-ban...
2017. júl. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, viszont mindegyik alkalmazás csak videót tud készíteni, én meg ahogy mondtam képeket...
2017. júl. 25. 00:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Az kiszámoltad hogy hány képet jelent pontosan? Rövid távon a túlvilágra küldöd a zárszerkezetet, de te tudod. Szerintem egy videóval jobban járnál.
2017. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!