Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kicsi, egyszerű és nem túl...

Kicsi, egyszerű és nem túl drága kamerát szeretnék, de milyet és hol érdemes?

Figyelt kérdés

Lett egy pici kutyusunk és mivel sajnos nem tudunk otthon lenni vele a nap 24 órájában, szeretnénk tudni, mit csinál a lakásban. Ehhez szeretnék egy kamerát, hogy időnként ráleshessek a munkahelyemen is. Olyan kamerát szeretnék, ami működik windows szám.gépen, android tab-on és iphone telefonon is valami alkalmazás segítségével. Egy fix helyen szeretném hagyni a lakásban, mondjuk a szekrény tetején.

Sosem volt semmilyen kamerám a telefonba építetten kívül, így nem is igazán tudom, milyet és hol vegyek vagy egyáltalán mi kell hozzá.

Ki mit ajánlana, hol érdemes venni és mennyire egyszerű a használata-beszerelése?



2017. aug. 3. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
A szekrény tetején? Nem félsz hogy leesik?
2017. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a legkevesebb, hogy leeshet, mert oda lehet ragasztani vagy csavarozni vagy valamivel rögzíteni. De a kérdés inkább az, hogy milyen lenne megfelelő és az hol érdemes megvenni?
2017. aug. 8. 08:04
 3/5 anonim válasza:
Tök mindegy hogy van kamera vagy nincs....mert ha rosszat csinal a kutyus abban a 24 oraban akkor nem tudsz haza rohanni es raszolni mert akkor egesz nap azt kene csinalnod...ha pedig azert aggodsz hogy nem-e pusztul el az eleg nagy szegyen de mivel nem tudom nem tudom megitelni...de ha megis akarod (bar nem tudom miert) akkor van olyan kamera ami ilyen gyerek figyelo az a legolcsobb...van egy kis monitor + hangot is ad...de ami ilyen windows os meg ilyen az horror aron van
2017. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azért fogadtuk örökbe a kutyust, hogy a halálát várjam. Szokták mondani "mindenki magából indul ki"...Nekem ez eszembe sem jutott. Sokkal inkább az, ha látom, hogy egyedül miket csinál, akkor később tudok tenni ellene. Pl ha látnám, hogy mondjuk rágcsálja a fotel lábát, akkor beburkolom valamivel. De ha ez eszébe sem jut, akkor ugye bár felesleges. Viszont meló után fáradtan nem éppen azzal kezdeném az otthoni tevékenységet, hogy tüzetesen minden cm-t átvizsgálok a lakásban, hogy talán hol lehet egyetlen fognyom is.
2017. aug. 12. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert meló után végig nézed az egész napos felvételt hogy éppen mit csinált a kityus? Amikor rápillantasz lehet éppen alszik, a következő percben pedig a virágokra pisil.
2017. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!