Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kamerákat válasszunk?

Milyen kamerákat válasszunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Videózni szeretnék, de nem bent, hanem kint. Jó ez most hülyén hangzik tudom. :D Az a lényeg, hogy legjobb barátnőm is és én is lovagolunk, ezért kitaláltuk, hogy kezdjünk el videózni a lovas életről, vagyis csak úgy hobbiból. Nekem van egy belovaglás alatt lévő pónim, akivel izgalmas kalandjaink vannak, főleg mikor elkezd rodeózni. :D Neki egy tapasztalt pónija, így gondoltuk jó móka lesz 2 különböző, de egy témájú videókat csinálni. A kérdés, hogyan? Még nem videóztuk sosem, igazából nem is értünk hozzá, még talán a kamera kiválasztással is problémánk akadna. (Ezért is vagyok most itt) Olyan kamerára gondoltunk, ami fűben is, földön is, dombon is, minden "katasztrofális" helyen jó minőségben tud videót felvenni. A hang minősége sem árt ha jó. Fényképezni is lehessen vele. Lenne egy másik is, talán akciókamerának hívják, amit a kobakra erősítenénk, tehát lovaglás közben a lovas szemszögéből is lehessen látni a tájat, lovat illetve ahogy lovagolunk. Jah, és ne legyen horror áruk. :D Videózással kapcsolatos segítségeket, tanácsokat mindig szívesen hallgatunk! Rosszindulatú kommenteket légyszi ne ide. Köszönjük! <3

14/L - 20/L



2017. aug. 7. 14:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy fontosat kihagytam. Mivel vágjuk a videóinkat?
2017. aug. 7. 14:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű az akciókamera választása.

Árat meg írjatok, mert viktornak 20 milliós is occó...10e-től már lehet venni, de a lé az híg...


Programból meg egyszerűt vagy a trendnek megfelelően "okosat" vajon a terv...hmm?


Xilisoft Video Converter Ultimate--ez olyan kis egyszerű...szerintem...vághatsz-rakosgathatsz-konvertálhatsz...

Esetleg--Corel VideoStudio Pro X6

Ilyenekre mindenki mondja a magáét;)

2017. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De milyenek a jó akciókamerák? Egy párat fel tudnál sorolni? :)
2017. aug. 7. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek más.Ki a szögletest, ki a hengerest, ki a kijelzőst...stb kedveli.


Részemről szimpi volt a drift:


[link]


Az azonnali visszanézhetőség lehetősége nagy előny szerintem.A forgatható optika érzékelővel, így bárhogyan felszerelve egy kis tekeréssel vízszintbe hozható a kép.Nem kell a kép ferdesége miatt aggódni.

Használtan már féláron is kapható.

Sajnos elég nagy a választék és utána olvasgatni...hmmm:


[link]

2017. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!