Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Repülök videózására fényképező...

Repülök videózására fényképezőgép vagy videokamera ajánlott?

Figyelt kérdés
vannak akik pl airshow-okon fényképezőgépet vagy videokamerát használnak,de pontosan ilyen használatra melyik ajánlott?

2017. aug. 28. 21:26
 1/6 anonim válasza:
48%
kamera 25 fps PAL
2017. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az igazi kérdés nem annyira a kamera, hanem az objektív. a repülők általában messze repülnek, ehhez minél nagyobb nagyítás szükséges. mivel a digitális zoom csak parasztvakítás, optikai zoomra van szükséged. igazán nagy nagyítás többnyire nagy objektívet is jelent, amit egy kis kamerában iszonyatosan nehéz megtartani, kézben tartva remegni fog össze-vissza. szóval vagy baromi jó képstabilizátor kell, vagy olyan objektív, állvány, amivel meg tudod stabilan tartani. ez videónál különösen fontos, mert a fotó csak egy pillanat, ha akkor éppen stabilan tartottad a fénykéoezőgépetk akkor a képen nem latszik, hogy utána elmozdult. videónál viszont minden mozgás látszik és ront az élvezhetőségen...
2017. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen.hasznos volt a válaszod.
2017. aug. 29. 19:58
 4/6 anonim válasza:
36%
Nincsmit tudom én vagyokj a legjobb
2017. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Addig is amíg eldöntöd milyen géped lesz, nézegesd ezeket a videókat...


https://www.youtube.com/results?search_query=panasonic+fz+10..

2017. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Roland achafer válasza:
Nekem egy Nikon b700 am van ha videózol van benne razkodás csökkentő , nagy optikai zoom joltudom 60x kb 120 ezer Ft korul van
2017. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!