A qtx sg 300 kondenzátor mikrofonom miért csak a laptop hangkártyájával vesz fel szépen tisztán, a canon 600 d meg zajosan? Milyen felvevő kellene?

Figyelt kérdés

Telefonommal is próbáltam, s5, de ott szinten ugyan ez,

Kellene valami hordozható felvevő, ami nem akkora mint egy laptop, tudok valamit ajánlani?


2017. szept. 8. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán mert hangkártyát igényel az átalakításhoz?...
2017. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is hangkartya ami a fényképezőben van és telefonban, vagyis inkább erősítő, de ahogy a sz.gépben a hangkartya is egy erősítő, csak azért lett kártya, mert így fejezik ki a pci csatlakozású "lapokat", vagy integraltakat, de attól még erősítő mindkettő, inkább arra lennék kíváncsi, hogy mit tudnék hasznalni ami nem egy egész számítógép, mert ezzel a válasszal nem lettem kisegitve. Azt nem értem egy olyan fényképező miért nem rendelkezik... jó legyen akkor írom így... hangkartyaval ami jól erősítené? De ez csak másodlagosan érdekel, nekem inkább egy javaslat kellene felvevő eszközre, mitudom mondjuk egydiktafon, ami alkalma "studio" minőségben felvenni, de nem a milliós kategóriába tartozik.
2017. szept. 9. 08:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez elektret mikrofon. Pár voltos üzemi feszültsége van, amit ha elemről kap, akkor nem tudom, mi a baja, ha nem, akkor meg annyi, hogy a pc/laptop rózsaszín mic bemenetén kap egy nagyjából szabványos feszültséget, máshol ez nem szokás.
2017. okt. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké, rákerestem, van elem. Nem merült le?
2017. okt. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, mert amikor ki kapcs állásban van akkor teljesen néma, és gyári új (saját dobozában) elemmel van, bár kitudja mióta állhatott a raktárban. Majd ki próbálom teljesen új elemekkel. Köszi a segítséget!
2017. okt. 10. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!