Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kaphatok egy kis segítséget?

Kaphatok egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Van egy Canomatic FMD System Motor Drive, LCD Display nevű fényképező gépem/kamerám. Nos, hogy őszinte legyek nem nagyon értek ezekhez, viszont sehol sem találok hozzá használati utasítást. (Mindenem van hozzá - vaku, állvány).

Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol találhatnék? Vagy valaki jártas az efféle kamerákban? A válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 17. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Dobd ki a pitsába. Komolyan válaszolok most, ez egy gagyi szar, a koffer jó lesz valamire ha megvan, de a gépet kidobhatod, semmire se jó. Valaha elárasztották vele a világot és a balekok vitték, mert távolról hasolított valami fényképezőgépre.

Egy kínai gyár készítette ezt a csöpredéket és a társait:

[link]

2017. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most nézem az elírásom, tökjó szó lett ez a csöpredék :)
2017. okt. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, olvastam, hogy valami kis turpisság van vele kapcsolatban. Néztem, és amennyiért el tudnám adni az egészet, abból már valami régiséget is tudnék venni, amiről több minden van fent és valóban jó.

Mindenesetre köszönöm a választ! :D

2017. okt. 18. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!