Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaphatok egy kis segítséget?

Kaphatok egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy rendeltem egy doogee x5 max nevezetű telefont. Tegnap megjött, nagyon happy volt minden, addig amíg, leszedtem a hátulját...Micro SIM kell bele, pedig direkt az oldalon nem volt leírva, mind egy nem gond. Méretre pontosan levágtam a sim kártyát ahogy kell. Belerakom aztán nem történik semmi. Átraktam egy másik telefonba, amibe szintén micro sim kell, ott meg megy minden tudok telefonálni stb. Mi lehet a baj? Bolond a telefon? Küldjem vissza? Például eddig azt is szereti csinálni, hogy újrainditás után, egy órával kevesebbet mutat, lehet gyári hibás...Aki járt már így, adjon már valami tanácsot kérem, mert ez így nem kóser.

2017. ápr. 6. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kéne próbálni rendes mikro kártyával, a telekomtól lehet olcsón online rendelni vagy szerezzél bele vhogy, ha azzal ik K.O. akkor kezdhetsz izgulni.
2017. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Először is házilag kártyát vágdosni hülyeség,szolgáltatónál megoldható és nincs benne rizikó,max. fizetsz valamennyit.Az óra chip lehet hibás benne,de nekem az a tapasztalatom,hogy kártya nélkül csinál ilyeneket a telefon,ez nem feltétlenül hiba.
2017. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!