Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kamera lenne a legjobb...

Steaminpro12 kérdése:

Milyen kamera lenne a legjobb asztrofotózashoz? (Csillagok, éjszakai égbolt stb. )

Figyelt kérdés
Mostanában felkeltette az érdeklődésem az éjszakai égbolt fotózása..És nekem sajnos csak egy kompakt kamerám van(Cannon PowershotSX540HS) milyen kamera lenne a legideálisabb?

2017. nov. 6. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik, amit a pénzedből meg tudsz venni és képes a B időre.
2017. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ttibo ***** válasza:

Esetleg linkelj ide egy képet! Abból már tudjuk neked mondani, hogy bármelyik belépő kategóriás Dslr jó lesz mert tényleg nincs több a képen.

De simán lehet ide adsz nekünk egy baromi hosszú záridős iszonyat nagy felbontású, szinte zaj mentes képet amit képtelenség lenne sok százezres technika és nem kevés utazás nélkül reprodukálni.

2017. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Esetleg Nikon D5300?😅

Vagy Nikon D850?

Ezeket nézegettem:)

Tisztába vagyok az árakkal:)

Vagy ilyen téren még a Cannon EOS kamerák?

2017. nov. 7. 12:31
 4/10 A kérdező kommentje:

+a kép:

[link]

2017. nov. 7. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehetne nem ezt a képfeltöltőt használni? Van ezer másik.
2017. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nos en azt leirom amit eloben lattam es megfigyeltem..feleve mar,hogy egy kisebb csapattal kimentunk 11utan egbolt fotozasra,tavolabb a varostol..fenyszennyezetmentes(ilyen nemigen van) teruletre.. mar amennyire lehet. az egyik tag egy nikon d810asztro geppel fotozott,24mm f1,4 fix rekeszes nikkor obival, nekunk meg....olyan ne beleposzintu nikonok meg cannonok. szoval amit a pasas 810-e produkalt az messzire kimagaslo minosegu volt a mienkhez viszonyitva.van beepitve valami infraszuro meg miegymas speci dolgok..ejszakai munkara van kiellezve az egesz.. szval ha komolyan erdekel az ejszakai tema..akkor erdemes befektetni..mindossze "csak 8ezerre van szukseged es megkapod az egyik legjobb asztrofoto gepet
2017. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
khmm euroba van az ar..kb ar
2017. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi a Bükki nemzeti parkba jártunk ki,az elméletben ilyen "Csillagos égbolt park"..Akkor nagyjából mennyit kéne erre az egészre költenem?:)
2017. nov. 17. 15:00
 9/10 anonim ***** válasza:
full frame vaz,meg egy jo fenyeros nagylatoszogu. nikon D610 vaz az megteszi az ara elerheto 350-380ezer korul, egy o fenyeros lencse,na az eleg sok.. nikkor 14-24mm 2,8...az lenne franko,meg allvany..az lehet egy 170cm aluminium kozepkategorias az 20ezer. ennyi befektetes egyelore a jo ejszakai fotokert.
2017. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja...a fent emlitett obi az kb 600ezer
2017. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!