Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit ajánlotok első komolyabb...

Mit ajánlotok első komolyabb fényképező gépnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Épp fényképező gép vásárlás elött állok, és kinéztem egy Canon 1200D készüléket. Voltak már gépeim de szeretnék jobbra váltani. Fodrász vagyok és a munkáimat szeretném megörökíteni. Mit lenne érdemes vennem? Olyan 200.000ft értékben maximum. Válaszokat köszönöm előre!

2017. dec. 21. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

a 1200 a DSLR legalja

Ha van rá lóvé akkor vegyél inkább 750D-t vagy 700D-t

2017. dec. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
önmagában a fényképezőgép cserétől nem lesznek jobbak a képeid. azt kéne megnézned, hogy milyen gépeid voltak eddig, azoknak milyen tulajdonságai voltak és mi miatt nem feleltek meg, mert ha nem tudod miben akarsz jobb gépet venni, akkor mindegy, hogy mit veszel, az sosem fog neked megfelelni. nem utolsó sorban pedig nem árt a gép használatát, a fotózás alapjait megtanulni, hogy jobbak legyenek a képeid, mert önmagában egy jobb festéktől sem fogsz tudni jobban festeni, ha nem tudod, hogyan is kellene azt használni a céljaid érdekében.
2017. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ilyet hogy nem lettek jók a képek! Azért mondtam hogy szeretnék egy jobb fényképezőgépet mert mindegyik gépemen automata fókusz volt és szeretném ezt manuálisan állítan!
2017. dec. 22. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!