Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon 1200d utan milyen vazat...

Canon 1200d utan milyen vazat vegyek?

Figyelt kérdés
az utobbi 3 evben egy belepo kategorias gepet, egy canon 1200d-t hasznaltam. Ido kozben tobb objektivet is kiprobaltam, vegul a fix lencsek mellett dontottem. Ezek a prime lencsek minosegben rengeteget javitottak, de ugy erzem itt az ideje vazat is cserelnem. Tudnatok nekem ajanlani canon gepet kb 250-280ezer forintig? Esetleg a hasznalt piacon erdemes korulnezni? Koszi

2018. jan. 3. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs nagyon meg a konkrét célja hogy miért akarsz vázat cserélni csak van sok lóvéd egy új vázra akkor lépj egy kategóriával feljebb és vegyél 77D-t.


De lehet hogy a 750D legalább olyan jó lesz neked és akkor megspórolsz egy csomó pénzt objektívekre.


Tudatosan fel kell vázolni, hogy mi a célod de ha annyi amennyit leírtál akkor vegyél 77D-t :))))

2018. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tobb fokuszpont, wifi es a vezeteknelkuli taviranyitasi lehetoseg nagyon hianyzik, miutan kiprobaltam tobb magasabb kategorias gepet ezert szeretnek valtani. Kepminosegben is jobb (jobb szenzor, nagyobb szinmelyseg), vagy nincs igazam?
2018. jan. 3. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:

de tökéletesen igazad van



Ha van rá lé akkor vedd a 77D-t


Olvass és nézz teszteket előtte és dönts!

2018. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!