Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Létezik valami felsőkategóriás...

Létezik valami felsőkategóriás de KOMPAKT gép APS-c méretű szenzorral? Vagy ez kb kizárt és ne is keressem?

Figyelt kérdés

Látom pl a Canon G7X vagy a Sony RX100, vehetők nagyjából felsőkategóriás kompaktoknak, de még ezeknek is csak 1 colos a szenzora :(


Nekem meg tapasztalatból csakis APS-C kellene, viszont most kompaktban. Valaki tud esetleg típust ajánlani?



2018. jan. 7. 11:42
 1/8 tsirche ***** válasza:
pl. Leica X-E
2018. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Üsd be a googleba: compact aps-c


És bogarászhatsz kedvedre..

Mert én nem tudom van-e favorizált márkád, nem tudom milyen tulajdonságú lencsével, mennyit szánsz rá stb.

2018. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aranyáron biztos
2018. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nikon Coolpix A
2018. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél Sony APS-C milcet.
2018. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen, a másik esélyesek a Sony milcek lennének, de nekem most első szempont a hordozhatóság, a bárhol előkaphatóság, komoply gép már van, de pont az a bajom, h annak sok a nyűgje, mire mindent összeállítok.

egy egyyzerű blogcakera kellene, de nyilván nem kis 1/3 szenzorral (amúgy a G7X Canon már majdnem jó is lenne, ha nem egy kis 1-es szenzoir lenne benne)

2018. jan. 7. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ott a Pana LX100.
2018. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában fix gyújtótávolságú (zoom nélküli) objektívesek az ilyen gépek.

Például a Fujifilm X100 sorozat, az X70, vagy a fent említett Nikon Coolpix A.

Üdítő kivétel a Canon G1X Mk III, ami zoomos objektívet és APS szenzort kapott, de méretben egy tisztességesebb, kitobjektíves MILC-cel vetekszik, árban meg aztán főleg.

2018. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!