Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme felsőkategóriás...

Mi értelme felsőkategóriás (galaxy s7, stb) telefonokat venni?

Figyelt kérdés
Ha úgy nézzük a középkategóriás Vernee Thor is simán van olyan mint a Samsung Galaxy S7. Mert azzal jön mindenki, hogy milyen erős az s7 processzora, meg 4GB RAM. Oké, több a RAM benne mint a Thor-ban, meg jobb a proci, de a Thor így is simán van olyan gyors mint az S7. Szóval nem ér többet az s7, hiszen azt tudja a Thor is.
2016. dec. 13. 14:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

"Szóval nem ér többet az s7, hiszen azt tudja a Thor is."


Álmodik a nyomor... Annyira dilettáns vagy a témában, hogy kár is koptatni a billentyűket a magyarázattal, vegyél noname kacatot, és hidd azt, hogy csúcskészüléked van - nem, nincs. Kínai hígfosod van.

2016. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Hát azért azt nem mondanám, hogy a Vernee Thor van olyan jó, mint a Samsung. Ettől eltekintve semmi értelme sincs csúcskategóriás telefont venni, mert ugyanúgy elromlik 3 év múlva, mint a középkategória, csak 3-szor annyit fizettél.
2016. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
A lényeg, hogy sokba kerül, és lehet vele menőzni.
2016. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 BM-Striker ***** válasza:
95%

Az hogy évek múlva is is jónak fognak számítani, elbírják te mags hardverigényű app-okat, jó bennük a kamera, és jobb minőségűek általában.


És ez úgy mondom hogy elégedett Vernee Thor tulajdonos vagyok.


Így fejből:

Chrome 50 tab-bal már egy kicsit akadozik.

Játékok betöltési ideje lassú és néha akadoznak.

VR-ta ne használható gyro hiánya és 720p kijelző miatt.

Kamera közepes minőségű, kevés fényben nem csinál jó képeket.



A Vernne Thor egy nagyon jó készülék az áráért, de habozás nélkül lecserélném egy jó felső vagy legalább felső-közép kategóriás készülékre.

2016. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 BM-Striker ***** válasza:
100%

#2


J5 (2016)-nál A3(2016)-nál jobb, a A7 (2016)-nál egyértelműen rosszabb.

2016. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Hát te nagyon nagy tévedésben van.....

Nálunk a családban pont van S7 és Vernee Thor is, így van tapasztalatom róla, hogy mennyire nem lehet egy lapon sem említeni a kettőt.


- A vernee-n 2 hét után minden előzmény nélkül behalt az ujjlenyomatolvasó. Előtte sem volt a legjobb lassú is volt, meg sokszor nem ismerte fel az ujjat. A Samsungé működik, 10-ből egyszer téveszt, és azonnal felold.

- A kamerában nagyon nagy különbségek vannak, a Samsung sokkal jobb képeket csinál, még rosszabb fényviszonyok között is.

- A kijelzőnél is nagy az előny a Samsung javára, mind felbontásban, mind a színek és a részletesség tekintetében.

- Nagyon nem mondanám, hogy "simán van olyan gyors mint az s7". És ezt most nem a sebességtesztelő alkalmazások alapján mondom, hanem tapasztalat. Az S7 tényleg villámgyors, nem okoz neki gondot a gyors alkalmazásváltás, nincs olyan app, ami megakasztaná, ha 30 oldal van megnyitva a böngészőben, akkor is olyan gyors mintha csak 1 lenne. A Thorról már nem mondható el ugyanez, bőven előfordulnak akár nagyobb laggok is.

- Sokkal jobb a hangszórója, jobb minőségben játssza le a hangot.

- Elég csak ránézni a külsejére. A Samsung külseje üveg és fém, prémium anyagokból, a thor ránézésre meg érzetre is gagyi műanyag.


Hirtelen ezek jutottak eszembe, de össze tudnék még szedni pár dolgot. Teljesen felesleges egy alsó és egy csúcskategóriás telefont összehasonlítani, nem csak a brand miatt kerül többször annyiba, nyilván sokkal jobb minőségű mindenféle szempontból.


Szóval jobb lenne, ha kicsit átgondolnád legközelebb, mielőtt ilyen hülye kérdést írsz ki. A Ladát sem hasonlítjuk egy x6-os Bmw-hez, mert teljesen más kategória. Igen, autó mind a kettő, és gurul, de ezen kívül mindenben jobb a Bmw. Talán ezzel a példával jobban megérted a lényeget.

2016. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem S6 van. Nem újon vettem, és nem menőzésre, hanem azért, mert az előző csúcskategóriás Samsungom 5(!!!) év használat után kezdett belassulni. Hogy miért kellett felsőkategóriás Samsung?


-Mert már megszoktam a gyönyörű fényképminőséget az egyes Noteban, és sokat fényképezek telefonnal


-Mert már egy felsőkategóriás Samsungba beleszerettem, gondoltam, ebben sem fogok csalódni. Nem is csalódtam. Mindenre, eddig tényleg mindenre alkalmas volt, amit akartam vele csinálni.


Csak hogy egy példát mondjak:


Hétvégén voltam egy kis kiránduláson, és olyan képeket, lassított videókat csináltam, hogy szinte megszólalnak.


A hab a tortán, hogy ezeket a videókat megvágtam, a képeket kissé megszerkesztettem, és olyan 5-6 perces összeállítást csináltam effektekkel, saját magam által vágott zenével, FHD minőségben, hogy ha gépen megnéznéd, el nem hinnéd, hogy ez egy telefonnal készült, 100%-ig. Mindezt 2 óra alatt sikerült. Kizárólag a Samsung Galaxy S6-tal. Akik részt vettek a kiruccanáson, és látták, kérdezték, hogy milyen programmal csináltam. Nem hitték el, mikor azt válaszoltam, hogy telefonnal.


Egy Vernee THOR böngészésre és telefonálásra ideális, de ha picit többre akarod használni, akkor gondban lesz egy csúcskategóriás telefonnal szemben.


-A prémium kidolgozást nem is említettem, és még egy csomó előnye van egy felsőkategóriás telefonnak.

2016. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Itt egy összehasonlítás, szinte nem is érezhető a külömbség, sőt, volt ahol a Thol gyorsabb volt [link]

És nálam nem akadozik, nem lassú+az ujjlenyomatolvasó tökéletesen működik.

2016. dec. 13. 15:59
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Kapálózhatsz nyugodtan, ebből a videóból semmi sem derül ki, az alapfunkciókat a több mint 3 éves xperia l-em is hozta ugyanilyen sebességgel anno... Nyugodtan próbálj meg játszani valami komolyabb játékkal, videózz 4k-ban, nézz vr alkalmazásokat rajta. Oh wait, arra már kevés... Szerviz? Support? Az sincs.
2016. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Érdekes módon egy keményebb játék gond nélkül megy rajta. Magyarországon a WateQ szervizeli. És nem alsókategóriás, hanem középkategóriás, és azt sem mondanám hogy annak az alja...
2016. dec. 13. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!