Ez jó fényképezögép?

Figyelt kérdés

[link]


Föleg tájképeket készittenék vele Budapeströl és a Balatonrol de viszonylak sokat utazok és mindig vinném magammal mindenhova ez erre alkalmas? Természetesen késöb vásárolnák hozá külömbözö objektiveket.



2018. jan. 8. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy tudom, hogy a D3400 kimondottan jó Budapestre, de a Balatonról nem tud jó képeket csinálni. Talán különböző objektívekkel. Vagyis külömbözövel, na.
2018. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél egy drónt, 4K-s kamera. Csodaszép fotókat készíthetsz magasból és jó minőségben. Pl.: egy Phantom 4, nekem is ilyen van.

[link]

2018. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na most melyik konektorba pisiljek?....
2018. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyik levezeti a feszültséget!
2018. jan. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utazógépnek lehet inkább milc gépet ajánlanék, mert az kevesebb helyet foglal, akár egy régebbi konstrukciót használtan, de figyelj oda, hogy a szenzor apsc legyen, illetve inkább objektívre költs, továbbá ha szerenél szép naplementés képeket akkor nem árt, ha beszerzel egy állványt is
2019. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!