Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák

A kérdés

Használt már valaki Ewa-Marine vízalatti tokot?

Van valakinek tapasztalata ezzel?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ewamarine, víz alatt, fotó

jan. 14. 10:54  Privát üzenet  

A válasz

használtam már, mire vagy kiváncsi?

viszonylag jó megoldás, de nem olyan jó, mint a géptípushoz gyártott komoly búvár tokom (sokszor ennyiért).

vízben mozogni, helyezkedni, stabilizálni magad, komponálni, a gépet kezelni mind bonyolult dolgok, sokkal nehezebben megy, mint a szárazon. a tok lehetővé teszi, de nem sokat segít benne. kb olyan, mintha egy strandlabdában lenne a gép. a beázástól megvédi, de nehéz fotózni vele.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 15. 11:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Strapabíró anyaga van? A műanyag tokok elég drágák ehhez képest, de azokat gondolom könnyebb kezelni.

# 2/2Időpont jan. 15. 18:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet használt fotós cuccokat venni a neten? (az index fórumon kívül)
Canon 450D 10 000 expoval vagy Nikon d3100 26 000-rel?
Használt fényképező vásárlásakor kezdőként mire érdemes figyelni?
Amatőr vagyok (azért nem teljesen 0 km-es), családi ünnepek, kirándulások megörökítésére kellene nekem használt fényképezőgép. Szerintetek melyik jobb? Nikon D90, D3300 esetleg...
Használt cserélhető objektíves fényképezőgépet szeretnék. Mit ajánlotok?
Valaki használt már vizalatti mp3 lejátszot?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Fényképezőgépek, kamerák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!