Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szeretnék venni egy utazó...

Propofol kérdése:

Szeretnék venni egy utazó zoom obiektivet. Nem értek nagyon a dolgokhoz ezért kérek itt sgítséget és véleményt. Egy Nikon D3300-as gépem van. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Kinéztem párat de nem tudom, hogy melyik lenne jobb:

1.Sigma 18-250mm f/3.5-6.3 DC Macro OS HSM TSC - Nikon DX

2.Sigma 18-200mm F3.5-6.3 DC Macro OS HSM Nikon AF

3.Nikon AF-S DX NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR



2018. jan. 16. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Eos 750d-re használtam egy Tamron 18-200-at.Sokat gondolkodtam én is előtte, mert ez egy 3.5-6.3-as fényerejű és vannak korlátai... De mivel sokat utazom és utálok cserélgetni, kompromisszumot kötöttem.Gyenge fényviszonyok között úgysem nagyon használom.Videóztam is vele, ahhoz is szerintem praktikus.A gépet azóta eladtam, vettem helyette egy Sony a6300-at 18-105-ös f4-es obival.Itt is a praktikum győzött Nálam.

Szóval szerintem a 18-105-öt válaszd, mert úgy tapasztaltam, hogy 150-200mm tartományba azért már fellép aberráció ebben az árkategóriában.(a Tamron 80 ezer volt) Remélem segíteni tudtam. :)

2018. jan. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!