Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fényképező gép a...

Melyik fényképező gép a jobb/melyiket válasszam? Nikon D90, Nikon D5100, Canon EOS 550D? Véleményt vagy tapasztalatokat is írhattok!

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok és ez lenne az első tükörreflexes gépem. Ti melyiket választanátok? Nyugodtan ajánlhattok más fajtákat is!
2011. szept. 13. 18:04
 1/4 anonim válasza:
0%
eldobhatóóóst'
2011. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az említett EOS van. Nem rossz masinak, csak a kitt objektív szerintem nem az igazi (Én csak a vázat vettem és külön két objektívot ) Egy ismerősömnek Nikon D90-ese van, remek kis masina. Igazából szerintem egyik géppel sem fogsz melléfogni, talán ebben a kategóriában egy hajszálnyival a Nikon jobb. Azt tudnod kell, hogy jó objetívek azért mindkét géphez nem éppen olcsóak.
2011. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sárkányfűárús ***** válasza:

Én ugyan Pentaxos vagyok, de a D5100-ra szavazok.

nagyon tuti minőség,haverom azt vett nemrég.

A Canont zsigerből nem komálom...:D

2011. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 21. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!