Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Lehetséges, hogy rossz minőség...

Lehetséges, hogy rossz minőségű képet kszít a canon ixus 185?

Figyelt kérdés

Most vettem, de igazából telóval szebb ránagyítva sokkalélesebb képet csinálok telefonnal.


Mi lehet ennek az oka?


2018. jan. 23. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak azonos fényviszonyok között készült képeket van értelme összehasonlítani.

Ha nappali "telós" képet hasonlítassz a beltéri Canonos képekkel akkor a telód felé fog lejteni a pálya......

2018. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mindegyikkel rossz itthoni lámpás fényviszonyokkal csináltam.


lehetséges,hogy beállítási probléma?

Vagy mi lehet a baj?

2018. jan. 23. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:

És ilyen körülményeknél a telefonod hogy produkál?

Jobb képeket lő?

Ha igen, az elég gáz a Canonra nézve. Sajna a Canon nagyon alsó kategóriás kompakt, amitől alapból nem kell sokat várni, talán még a vakuja az amivel segíthetsz a beltéri fotóknál.

2018. jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen lámpafénynél viszonyítottam telóhoz és a telóé jobb (vakuval mindegyik).

Most kifelé a sötétbe fotóztam vele vállalhatatlanok lettek, ugyanaz az eredmény,mint a benti fényeknél.


10 képböl 1 lett ami jó minőség!


kezdek kiborulni

2018. jan. 24. 00:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben az árkategóriában - márkafüggetlenül - ez van, kb. esélytelen jó minőségű beltéri/esti fényképeket lőni. :/
2018. jan. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És kinti fénynél jobb minőség,mint egy telefoné?
2018. jan. 24. 01:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért nem hasonlítod össze?
2018. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Este vettem nem tudtam sajnos kipróbálni.

A gépet visszavittem,mert ennek így nincsen értelme ok,h sokat fotóztam volna nappali fénynél, de utazások sokrán sötétben is sokat lett volna használva.


Sajnálom,mert sok reményt fűztem hozzá.


A segítséget mindenkinek nagyon köszönöm :)

2018. jan. 24. 23:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi reményt lehet fűzni egy olcsó automata kompakthoz? De tényleg...?
2018. jan. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mihez viszonyítva olcsó? Ami évekkel ezelőtt 22.000 körül profi kompakt volt, az most csak még olcsóbba kerül. Márpedig apró hibák nélkül most is megállná a helyét az okostelefonokkal szemben. Ám ezeket az újakat - számomra érthetetlen módon - adják ilyen áron.

Az árkategóriát tekintve (30.000-50.000 között) az Ixus nagyon is jó és minőségi. Szerintem el lett felejtve kikapcsolva a Smart Auto, azt követően lehet egyénire szabni a fénybeállításokat. Tapasztalatból mondom és gyönyörű képeket készít.

2019. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!