Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kamerát vegyek videózás...

Milyen kamerát vegyek videózáshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mindig is szerettem megorokiteni a dolgokat videokkal, és szeretnek egy komolyabb gépet. Jelenleg egy Xperia X kamerájával teszem FHD 60FPS mellett, de szeretnek minoségibb videokat. Nem igazan értek a fényképezokhoz (jobban preferálnek egy fényképezot, mint hogy videókamerát). Ami számomra fontos hogy 150.000 alatt vagy akoruli maradjunk, sotétben is kivállóan lehessen videót csinalni, 4K-ban vegyen, tiszta legyen a kép és film hatásu minosége legyen. Amit még kérdezni szeretnek, hogy érdemesebb cserelheto objektivos gépet venni vagy boven jo az egyben kaphato is? Eddig egy Panasonic DMC FZ300-at probaltam ki, az nagyon bejott.

2018. jan. 28. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Sony Xperia Z3 Compact! Gyönyörű kamerája van! 20.7 megapixeles, autófókuszos, vakuval felszerelt.

60Fps videót is fel tud venni. Olyan képeket tudok vele készíteni, hogy azt kérdezik az ismerőseim milyen márkájú fényképezőgéppel készítettem a képeket...


Vagy Sony Z5 Compact, annak 23 megapixeles a kamerája, az is fel tud venni 60Fps, autófókuszos, vakus.

2018. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, enyemnek is 23 megapixeles kamerája van, de az csak képeknel, számomra a videó fontos.
2018. jan. 28. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

A Z3 Compact szuper videót is fel tud venni.

Mint mondtam 60Fps, többkamerés, kiterjesztett valóság stb...

2018. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Én is biztos vagyok benne, hogy a 4 éves, z3 compactod felveszi a versenyt egy 150ezres fényképezővel.. Adj még tanácsot, kérlek.. (Inkább ne is kommentelj, ha csak hülyeséget tudsz!!)
2018. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!