Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kamerával készített videót...

Kamerával készített videót hogyan tudnék a számítógépemre letölteni?

Figyelt kérdés
Windows XP operációs rendszerem van és a vizsgakérdések vannak a videón, nagyon fontos lenne minél előbb megoldanom.

2018. febr. 22. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen kamerával? van egy usb kábel összekötöd a pc-vel és kitallózod a fájlkezelővel a kamera gép tartalmát és átmásolod a PC-re
2018. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

SONY HD, van kábele és USB-re csatlakozik

Ok. Hogyan kell?

2018. febr. 22. 11:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam a saját gép segítségével, de a kamera meghajtója nem jelenik meg a meghajtók között
2018. febr. 22. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Lényeges dolog, hogy mire rögzít a kamera:

- memória kártya

- kazetta

- lemez

- belső memória ?

2018. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Windows XP? Elloptad valami múzeumból...? Szégyelld magad!
2018. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem loptam el, sőt első tulajdonosa vagyok a gépnek! (igaz már nem mostani darab)


Sajnos nem mindenki él olyan körülmények között, hogy meg tudja venni a legújabb gépet és a legújabb operációs rendszert, nekem sem adatik meg ez a lehetőség. Ápolási segélyen vagyok itthon a szüleimmel, havi jövedelmem bruttó 31.000.- Ft. Nem telik másikra.


De ha neked mindíg a legújabb van akkor egyszer hagyd ki (vagy vegyél kettőt) és gondolj rám a legújabb géppel és OP. rendszerrel. Na mit szólsz az ötlethez válaszoló??!!

2018. febr. 26. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért az XP és a "mindig legújabb" között van pár fokozat. Nem beszélve az ingyenes lehetőségekről... No mindegy, van akinek ez való.
2018. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Linux? Obutu?
2018. febr. 28. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!