Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon EOS 1300D fényképezőgép...

Canon EOS 1300D fényképezőgép kit (18-55 IS objektível) vagy Nikon D3400 fényképezőgép kit (AF-P 18-55 VR objektívvel) Szeretnék egy kis segítséget kérni, hogy melyiket vásároljam meg?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 21:27
 1/5 ThodEE GoD ***** válasza:
2018. febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2018. febr. 24. 07:23
 3/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Nem tudom mennyire segít, de ha az ember itt a saját véleményét mondja akkor rögtön lepontozás van és persze az sem mindegy mire szeretnéd használni, én nikont használok, soha nem kamerázok meg vagyok elégedve vele, barátom Canonozik azzal is nagyon jó képek születnek, utómunkát mindkettő igényel ;)
2018. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hogyha saját tapasztalat érdekel, írj rám :)
2018. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, igen sokat segített, és a saját egyéni véleményre lennék kíváncsi, hogy kinek mi! Tapasztalatokat akarok szerezni, első sorba tájképeket, embereket, tárgyakat.
2018. febr. 26. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!