Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon d100 fényképezőhöz...

Canon d100 fényképezőhöz szeretnék egy nagyobb objektívet venni ajándékba. Mivel nagyon nem értek hozzá, ezért inkább kérdezek?

Figyelt kérdés
Kb 70-300asra gondoltam, fontos h jól "zoomolható" legyen, valamint legyen benne stabilizátor. Annyi félét találok, és nem tudom melyik lenne jó, plusz nem ártana ha nem kerülne százezrekbe. Linket, tanácsot kérnék, használt is bőven megtenné. Köszönöm
2018. febr. 26. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem használt nem túl jó ajándékba, mert ha átvernek vagy csak úgy valami nem gömbölyű akkor elköltöttél egy rakás pénzt és adsz egy adag bosszúságot ajándékba.
2018. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem egészen tiszta, hogy nagy zoom átfogású, minden esetben használható utazózoom-ot keresel, vagy pedig egy nagyobb távolságokra tervezett teleobjektívet. A 70-300 az utóbbiba tartozik, ami szabadtéren teljesen jó, de szűkebb beltérben már hiányozni fog a nagylátószög, a szelfiket pedig abszolút felejtsd el. Ha ezt elkerülnéd, akkor inkább egy 18-200 körülit javasolnék, az minden igényt lefed, és árban is elfogadható. Ehhez itt egy árukeresős link, elvileg be vannak jelölve a neked szükséges szűrők:


[link]

2018. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 75-300-asok nagyon rosszak.

Az EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM az egy érdekes jószág, 200-tól felfelé saját korábbi magához képest annyit romlik a képe, hogy csak na. Bár van, aki szerint az újabban gyártottak nem olyan rosszak.

Az EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM egyes tesztek szerint jobb.

A többi már a félmilliós kategória.


Én az EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM-et venném, az persze csak addig jó, míg át nem áll az ajándékozott full-frame-re.

2018. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És persze feltételezzük, hogy a Kérdező a Canon 100D fényképezőgépről beszél. Ennyi hibával még a zongora is jól szól, mondogatta egyik tanárom, de az atomerőműben sosem mindegy, hogy a zöld vagy a piros gombot nyomjuk meg...
2018. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!