Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Képen az elől lévő sötét...

Képen az elől lévő sötét alakot lehet világosítani?

Figyelt kérdés
A kép hátterén van a fókusz úgy gondolom. Az első 2 alak sötét, a háttér világos. Ezt lehetne valahogyan kijavítani utólag?

#fotószerkesztés #sötét alakok
2018. márc. 7. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted, van egy képed amin utólag kéne javítani? Akkor olyan szerkesztőt használj, amiben a fényeket/árnyékokat tudod állítani. Ha általában előforduló probléma, AEL (auto exposure lock) kell az emberekre, hogy róluk mérjen fényt a kamera. Esetleg HDR fotót készíthetsz, akkor meg gépen belül fogja a szoftver kiegyenlíteni a sötét-világos területeket.
2018. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen lehet a csúcsfény/árnyék kompenzációval kell játszani h van ilyen szoftvered.


A Faststone viewer elég jó ebben.

2018. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?


[link]

2018. márc. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosan. Csak nekem 2 sötét alak van elöl. De lényegében igen
2018. márc. 9. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz a FastStone Viewer


az ingyenes és nagyon tutin ki lehet vele játszani az ilyesmit

2018. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
FS tényleg durva. Fotóztam már naplementében várost, eredetileg csak ragyogó ég meg sötét házak látszottak. Miután lehúztam a highlight és felnyomtam a shadows értékeket, megjelent a száz színű égbolt és a házak homlokzatai a képen.
2018. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!