Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek melyik jobb gép?...

Szerintetek melyik jobb gép? Melyiket ajánljatok? Canon 550D vagy Nikon D3100 v Nikon D3200?

Figyelt kérdés
Ha lehet összehasonlítás, személyes tapasztalat erdekelne! Neztem angol oldalakat stb de erdekelne személyes emberek véleménye. Előre is köszönöm!

2018. ápr. 3. 18:10
 1/2 Gábor t ***** válasza:
100%

Szia, Nem lehe össze hasonlítani szubjektíven. Nekem 550d-m van de a nikonokat nem ismerem, Google-ba be írod canon 550d vs nikon d3100,

Én annó a canont astrofotozáshoz vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve.

A canon-hoz tudsz használni ml-t (magic lantern) Ami sok egyéb lehetőséget ad.

2018. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezek szubjektív dolgok. mindkét gyártónak más a filozófiája, máshogy helyezik el a kezelőszerveket, más a menü felépítése, máshogyan közelítik meg ugyanazokat a problémákat. kinek ez esik jobban kézre, kinek az. ráadásul mindez attól is nagyon függ, hogy mire és hogyan akarod használni, mert teljesen más igények, elvárások és helyzetek születnek ilyen, olyan és amolyan fotózási helyzetekben...


ha ez lesz az első géped, akkor szinte mindegy, mert nincs mihez viszonyítanod. ezt a kezelést fogod megszokni, ehhez fogod viszonyítani a többit és menet közben majd kialakul, hogy miben mennyire felel meg.

2018. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!