Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fenykepezogepet ajanlan...

Milyen fenykepezogepet ajanlanatok kezdoknek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tobbszor volt felteve a kerdes, de en tenyleg az alapjaitol indulok neki a dolgoknak. Ergo teljesen elvesztem a gepek kozott.

Eddig csak telefonnal fotoztam, megszerettem, ezert szeretnek venni egy gepet is.

Imadok a termeszetrol, allatokrol kepeket csinalni, esetleg majd csaladi kepeket.

Nem tudom milyen iranyba induljak el ha olyan gepet szeretnek, amit jopar evig hasznalhatok.

Elore is koszonom a valaszokat es elnezest az ekezetek hianyossagaert.


2018. máj. 7. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kompakt 30.0000-es gépem, évek óta használom 16Mpixel-es. Ha csak az évek számítanak, akkor jó ilyen is.
2018. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz hivatásos lenni, vagy művész, de a telefonok képességeinél többet szeretnél, akkor én bridge gépet javasolnék. Majd jön valaki, aki le fog tolni. Nem baj.

Ez azért HÍD, mert átmenet a kis tudású box gépek és a tükörreflexes kamerák között.

Nem cserélhető az objektívük. Zoom lencse a megszokott.

Van teljesen automata üzemmód, s kézi beállítás is. Illetve a kettő közötti átmenetek is.

Olyant javaslok, aminek nem csak monitora van a hátfalon, hanem kis keresője is (napsütésben nagyon jól jön).

Van saját vakujuk is. Ha úgy gondolod, hogy belső térben, kevés fény mellett is fotózgatsz majd, esetleg a saját villanó kevés lesz.

Ezért az is jó, ha van a gépen vakupapucs. Ezzel fel tudsz rá tenni egy másik vakut. Vagy egy vaku távvezérlőt, a s akkor a másik vaku lehet a géptől távolabb is.

2018. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2:ki akarna letolni?

Valójában jól összefoglaltad.

Én személy szerint csak nem értem a Kérdező kritériumait.

Ha telefonnál jobbat akar, akkor valójában akármelyik kompakt megfelel,csak ne legyen automata, vagy legyen manuális állítási lehetőség is benne.

2018. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat :)

A kerdesem azert tettem fel igy, mert a fenykepezogepekhez abszolut nem ertek. Nyilvan keresgelek, olvasgatok, de nem akartam barmit megvenni ahelyett hogy megkerdeznem olyantol, aki ert is hozza.

A maximum is amit koltenek ra az 80.000Ft. Leginkabb hasznaltat keresgelek.

2018. máj. 7. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha használtat keresel, akkor tükörreflexes is kijön ennyiből. Csak megbízható helyen kell venni.
2018. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudsz esetleg ilyen megbizhato helyet? :) en jofogason nezelodtem, tehat maganszemelyre gondoltam
2018. máj. 7. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy másik válaszoló vagyok, de leírom:

Index adok-veszek fórumjait ajánlom (márkánként külön-külön van).

Amúgy én is a bridgeket ajánlom, különös a Panasonic fz300at, ez használtan 100körül mozog, de tényleg jó pár évig nem kell cserélned.

2018. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes belépni az FB Fotós Adok-Veszek csoportjába, itt minden eladott cucchoz kötelező megadni a sorozatszámot, és általában sokkal kisebb eséllyel futsz bele lopott vagy eltitkoltan gagyi felszerelésbe.
2018. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!