Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy barátnőm kölcsön kérte a...

Egy barátnőm kölcsön kérte a Sony kamera töltőmet, de azt olvastam valahol, hogy nem szabad más eszköznél használni csakis kizárolag Sony kameránál, mert meghibásodhat. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne, mert van Sony áram és Panasonic áram. Minden ilyesmire ezt írják, mert nehogy már megvedd 5 dollárért a kínai töltőt az 50 dolláros gyári helyett, és nehogy már ne vegyél minden eszközödhöz külön, mert "meghibásodhat". Nem fog meghibásodni. Ha a csatlakozó belemegy, és nem ordas nagy a feszültségkülönbség, akkor nem lesz semmi. Értem ez alatt, hogy ha 5 volt kell az eszköznek, de te 6-ot adsz, az még általában belefér. Amúgy is lekapcsol, ha túláramot kap. Gond akkor van, ha mondjuk 230-at adsz neki.
2018. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizonyára használható máshoz is. Mondhatjuk-e, hogy nem hibásodhat meg? Akár a kamera töltése közben is, vagy akár a fiókban heverve is meghibásodhat. Egyáltalán milyen töltőről beszélünk? USB? Egyéb?
2018. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
ha nem zárlatos a kamerája akkor nem lehet gond
2018. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem rohadtul nem mind1, hogy mivel töltöd. Lehet nem megy tönkre, de az élettartamát lecsökkenti az akkunak. :D
2018. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, igaz, de mivel az akksi élettartama messze több, mint amennyi idő alatt a készülék hetvenhétszer elavul, teljesen felesleges ezért aggódni.
2018. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2018. jún. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!