Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a kölcsön...

Miért nem ismeri fel a kölcsön kapott kamera az USB-t?

Figyelt kérdés

Egy Samsung vp mx10 a-róé beszélek [link]

oda a fenti kissebb lyukba dugom, mivel csak oda megy be a vége pedig három ágú ami kijön, kettő a tévének olyan AV (hang+video) és egy USB ami elméletileg a számitógépbe kellene, de sem a tévé, sem a gép nem reagál rá...


2012. febr. 10. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is van hozzá egy CD azt telepítsd fel csak utána fog usb-n keresztül működni,másodszor a TV-vel összekötve a TV bemeneti forrását is ki kell választani
2012. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A TV-t AV bemenetre állítottam, de úgysincs semmi...
2012. febr. 10. 09:49
 3/11 legendavagyok01 ***** válasza:

Nekem kicsit zavaros ez a kábel ügy. Van egy ilyenem, de csak usb kábel van hozzá a pc-hez csatlakoztatáshoz, a tévéhez pedig egy multi-AV, aminek egyik vége ugye a kamerába, a másik végén pedig 3 RCA van (video3két hang) és egy s-video. USB azon nincs.

Valóban van telepítőlemeze, de ha minden igaz, csak a PC kamera funkcióhoz elengedhetetlen, sima másoláshoz nem feltétlen kell.

Ellenben a menüben meg kell nézni, jó funkció van-e beállítva az usb csatlakozáshoz. Tároló és nem PC kamera.


Na mindjárt előkapom, megnézem, tv-re mit lép.

2012. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 legendavagyok01 ***** válasza:
Na összedugtam, a felső AV/S csatlakozó a kamerán, a tv-n a 3 RCA (sárga video, piros-fehér hang), a TV-n AV beállítt, kamera bekapcs, és láss csodát, már mutatja is, amit a kamera lát. Ha pedig hátul a MODE gombot megnyomod, akkor a felvett videókat lehet nézni a tv-n.
2012. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

itt van pár kép a bedugókról *****


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 10. 10:02
 6/11 A kérdező kommentje:
egyébként a fényképezgépemmel tudom, igy megy nekem is ahogy neked, de a kamera valamiér nem akarja ezt megcsinállni...
2012. febr. 10. 10:03
 7/11 legendavagyok01 ***** válasza:

Na akkor én a millió kábelem elkevertem, vagy nekem más van, mert nem találok olyat, amin az RCA-k mellett usb is van.

De megnéztem a használati útmutatót, és abban is adatátvitelhez egy sima usb-t ír (ábrában is az van), tv-hez kapcsolódáshoz pedig olyat rajzol, mint amit én írtam (AV/S a kamerába, a másik végén meg 3 RCA + 1 S-video).

Egyébként a használati útmutatóm elején is, nekem egy sima usb, és külön a MULTI -AV kábelnek hívott van, mint mellékelt kábel, és csak ilyet is találtam.

???

Ha lesz időm, megnézem, gépre simán lehet-e csatlakoztatni.

2012. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 legendavagyok01 ***** válasza:
Na megnéztem. Nem kell driver. Rádugtam sima usb-vel egy xp-s netbookra. Simán felismerte az xp, csatlakoztatta, feldobta a szokásos Mit szeretne csinálni... stb. ablakot, meg lehetett nyitni a videókat, tallózni a mappákban. A kamera kijelzőjén pedig eközben az usb csatlakoztatva felirat van.
2012. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az enyémnek olyan mintha bele se dugnám, nem vesz észre semmit. nem tudom mi lehet a probléma....
2012. febr. 10. 10:46
 10/11 legendavagyok01 ***** válasza:

Itt a magyar használati útmutató, ha nem lenne. Más ötletem nincs, nekem működik, ahogy kell. 73. oldaltól az usb csatlakozás.

[link]

2012. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!