Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen drónnal érdemes kezdeni?

Milyen drónnal érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék drónfotózásba kezdeni. Először csak hobbiból, utána kiderül. Milyen drónnal lenne a legjobb kezdeni? Vannak róla fórumok? (A pénz nem akadály, ilyen 200-300 ezer forint között tudnék rá költeni, késöbb ha tetszik, akár többet)

Köszi a válaszokat!


2018. jún. 25. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

DJI Mavic Air, fly more combo, picivel 300ezer fölött van. A sima verzióhoz képest, a fly more combo ad még plusz 2 akksit, töltő hub-ot, hordtáskát. A mavic air tud raw formátumot, ez utómunka során hasznos. Fly more combo nélkül, simán 260 körül jár, de csak 1 akksival.

Ennél egy fokkal jobb a Mavic Pro, fly more combo nélkül az is 300at picivel haladja meg. Jobban tartja a jelet, mert nem wifin kommunikál a drón a távirányítóval, mint az Air. Ezért városi környezetben biztonságosabb.

Aztán van még a DJI Spark, az viszont gyengébb az Airnél, olcsóbb is :)

Ha a hordozhatóság illetve a kis méret nem szempont akkor a DJI Phantom 3 illetve 4es széria is szóba jöhet.


Mindent egybevetve, én az Air-t ajánlom :)

2018. jún. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fotózásra a DJI gépeit ajánlom.


Nekem Spark volt, tök jó, megbízható, nagyon ügyes kis gép. Ár érték arányban brutál jó, ajánlom. Hobbi szintre mindenképp.


A Mavic Air jobb a Sparknál, kicsit komolyabb a kamera, jó gép.


A Mavic Pro öregebb, de nagyon jó a mai napig, és sok mindenben veri a fenti kettőt. Én talán ezt venném. De érdemes pickt várni, nem túl sokára várható a 2-es.


Ha ennél is komolyabb gép kell, akkor a Phantom 4 Advancedet (vagy Pro, bár szerintem felesleges) ajánlom. Viszonylag jó ár, brutáljó kamera.


A sima Phantom 4-et elkerülném, mert kameraminőségben kb a Mavic Pro szintjén van, csak sokkal nagyobb annál.


Még a Phantom 3 Advanced vagy Pron érdemes elgondolkodni. Messze nem olyan jó mint a P4A, vagy akár a Mavic, de ár-érték arányban megéri.

2018. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. júl. 3. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!