Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Itt is írják, ahogy tapasztalo...

Itt is írják, ahogy tapasztalom is, hogy a Canon 50mm f/1.8 STM -nek iszonyat hangos az STM motorja, és egyáltalán nem segít a videózáshoz. De akkor mi az alternatíva?

Figyelt kérdés

[link]


És nem is értem, hog ymiért ilyen zajos, amikor az 55-250 és a 24-105 is tök hangtalan. Ez régebbi technológia, vagy miért nem sikerült halkra az fix 50-es?



2018. júl. 7. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A kérdésedre ugyan nem tudok válaszolni, de egy olyan kontárnak, aki a szűrőtől méri a közelpontot, egy szavát nem hinném el.


"Bár 35cm-es közelpont van ráírva, én (a szűrőtől számolva) 24 cm-re még rá tudtam fókuszálni."

2018. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

miről beszélsz?? nem onnan mérte, hanem leírta, hogy onnan mérve mennyi, de a kettő küzti különbség messze nem akkora, mint az obi hossza, szóval teljesen mindeg, mert ezzel nem cáfoltad az állítását, és ő meg azért ezt közölte, mert ezt tudta mérni egyzserűen


de visszatérve az eredeti kérdésre, tök mindegy, mert mint írtam is, én magam is kipróbáltam, sőt ismerősöm is kipróbálta, és ez a helyzet, csak azért hivatkoztam, hogy legyen egy nyilvános hivatkozás is róla, ne csak az én véleményem

2018. júl. 7. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!