Steaminpro12 kérdése:

Rhinocamera.com mennyire megbízható oldal? Rendelt már onnan valaki?

Figyelt kérdés
Egy Nikon D610-et néztem ki az oldalon,és érdekel mennyire megbízható az oldal meg stb...

2018. júl. 11. 11:45
 1/4 FREWW ***** válasza:

[link]


Megbízható oldal.

2018. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap néztem az áraikat meg, nem sokkal olcsóbb... 10-20 ezerrel a drágábbja. Szerintem egy már bejáratott, ismerős oldalról rendelés többet ér.
2018. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

végül rendeltél tőlük? milyen tapassztalatokat szereztél velük?


nekem elég gyanús, hogy sehol nem szerepelnek cégadatok. székhely, adószámm, semmi. csak egy cégnevet tüntetnek fel, de az se derül ki, hogy melyik országban működik ez a cég - pedig a törvények szerint kötelező lenne...

2019. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Senkinek, de tényleg SENKINEK nem ajánlom az oldalt! A külföldi fórumok (Európa több országában is forgalmaz) tele vannak az átvert ügyfelek panaszaival. Én egy objektívet rendeltem tőlük, ami soha nem érkezett meg, mert valójában nem is küldtek el. A pénzt hiába kértem vissza, nem voltak hajlandóak visszautalni. Hónapig ment a hercehurca velük, végül a bankon keresztül, chargeback eljárásban tudtam csak tőül visszaszerezni a pénzem. Mindenképpen kerüljétek el őket!

Fentebb idézték a Trustpilot oldalt. Érdemes most ránézni, micsoda vélemények sorjáznak ott.

2022. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!