Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudtok mondani olyan boltokat...

Sutavagyokkoszi kérdése:

Tudtok mondani olyan boltokat ahol egyből megvesznek használt Fotós kiegészítőket/Alkatrészeket?

Figyelt kérdés

#bolt #eladás #alkatrész #Fotósalaktrészék
2018. júl. 27. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha többször írod ki, akkor sem lesz olyan bolt, ahol látatlanban beveszik az állványodat... Jófogáson add el és még többet is fogsz kapni érte, mintha áron alul beszámíttatnád.
2018. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Meg nem veszik, max. jutalékért cserébe bizományba ÁTveszik.

Egyébként vatera, jófogás, hardverapro, index adok-veszek, fotoapro.com, marketplace, facebook adok-veszek csoportok, nagyon sok hely van meghirdetni. Ha persze túl sokat kérsz érte, akkor sehol sem veszik meg.


Egyébként a céges áruvásárlás mindig is arról szólt, hogy haszonnal adja tovább, úgyhogy töredék áron fogja átvenni tőled.


Én egy D60 vázat akartam anno beszámíttatni, de mikor 15 ezer értékben akarták beszámolni az 5000 expos gépet, akkor lett elegem. Aztán eladtam a vázat 35-ért vaterán...

2018. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!