Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Használt fényképezonél mit...

Használt fényképezonél mit kell figyelmbe venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, régota szeretnek egy Lumix G80-at, most ebayen napok ota figyelek egy aukciot és megtudnam venni 150k-ért nagyjabol. Ujonnan 280ezer forint a kamera. A kulseje hibátlan, kb 700x lett bekapcsolva és 3500 foto lett vele készitve. Ami miatt aggodok, hogy mivan ha belso gondja van? Gondolok IBIS-re (in body image stabilization, ha ujonnan veszed ezért kérnek el +100ret a Lumix G7-eshez képest), és a cseppállo házra, lencsére. Szerintetek?

2018. júl. 30. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennek is 200 ezer lesz a vége, nyugodt légy. Az hogy te 150-ért láttad csak egy dolog, van rajta jelenleg 11 licit, és 4500 ft-onként ugrik fel.


Egyébként ha lenne ennyim rá, akkor inkább egy új vázat vennék, mondjuk Fuji. De természetesen ha neked megér ennyi, vedd meg, ha egyszer azt írja hogy "Great condition no marks or scratches" és a képen is látod akkor oké.


Én vettem már ebay-en fényképezőt, igaz az 'csak' 35 ezer volt obival, de azóta is tökéletesen üzemel, hiba nem volt semmi.

2018. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat, remelem nem megy sokkal feljebb az ára. Vázat nem vennek, legtobb esetben szinte annyi mint objektivvel, és ezt az objektivet szeretnem melle, nincs másik, fényképezom se volt eddig igazan.
2018. júl. 30. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
2.5 óra és 193 ezer. Erről beszéltem, tapasztalatból, ami jó azt nem lehet érték alatt megvenni.
2018. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, igazabol számitottam is rá.. 180 folé nem is mentem volna nagyon, mert mástol kértem volna rá kolcson, akkor inkabb kigyujtom és megveszem máskor, vagy esetleg ujat
2018. júl. 30. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az aukciókat felejtsd el, általában áron felül adják el a termékeket így, mert a végén a buta emberek már "csakazértis én veszem meg" alapon elkezdik felüllicitálni egymást. :)
2018. aug. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!