Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek,...

Milyen fényképezőgépet vegyek, ha csak hobbiként érdekel a fotózás?

Figyelt kérdés
A régi gépemet leejtettem, de amúgy is már cserélni kellett volna, viszont nem tudom, hogy milyet vegyek. Egy Canon powershot sx540 hs-t néztem ki magamnak, mert 20 mp-s képeket készít, pont abban az árkategóriában van, amennyit szeretnék rákölteni, és csak úgy egyszerűen nagyon tetszik. Kicsit szerelem első látásra (és a specifikációk elolvasása után). Vélemények, ha valakinek volt már ilyen/most is van, akkor ti szeretitek? És mondanátok más gépeket is? Én a Canont 89000-ért venném, így kérlek kb. ilyen árkategóriájú gépeket írjatok. Köszi a válaszokat!

2018. aug. 7. 04:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt is hasonlítsd össze a többivel


[link]

2018. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!:)

Panasonic-ban nem gondolkoztam még, de mindenképp átböngészem a kínálatot.

2018. aug. 12. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Nikon Coolpix B500?

Bár ezt én nézegettem mert, 4db 1.5V-os AA-s elemmel (vagy 1.2V-os akkuval működik.)

Egyébként nekem jelenleg egy Canon SX-160IS nevű fényképezőgépem van, ami már a 6449-dik felvételnél tart.

Ennek az utódja lesz a B500-as, és anno azért esett a választás a Canon-ra mert ez is elemmel működik.

Lehet lepontozni!

2018. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem győzöm hirdetni az igét, hogy csak Nikon Coolpixet ne... én koppantam a legjobban, amikor láttam, hogy még a B700-ba is ugyanazt a rettenet lassú AF-t pakolták bele. :(

A Lumixot szerintem is érdemes összevetni az SX540HS-sel, egy fokkal jobb fényerő, 4k video stb. A megapixel nem minden, főleg ha interpolálva van, és ha nem is fogsz 20mp-be fotózni.

2018. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

A lumix elgondolkodtató, szerintem kinézek egy olyan boltot, ahol a canon meg a lumix is megtalálható, és lövök néhány képet. Aztán meg összehasonlítgatom őket.

2018. aug. 23. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor már flickr:


[link]


[link]

2018. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Canon Nikon bűvöleten túl is vannak lehetőségek. Főleg az alsóbb kategóriákban érdemes ezt figyelembe venni!
2018. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!