Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Legjobb nem kompakt fényképező...

Legjobb nem kompakt fényképező 60000 forintig?

Figyelt kérdés
Főként naplemente és portré fotózásra milyen 60000 forintnál nem drágább fényképezőt ajánlotok ami nem kompakt?
2018. aug. 11. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kompakt 60 ezerért? Az nem lenne rossz, de sajnos az a helyzet,hogy 60-ért még valamire való kompaktot se igazán lehet kapni.
2018. aug. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jófogáson keresgélj. Ennyiért tükörreflexesek is vannak objektívvel.

Aztán ha meglátsz egy szimpatikusat, ráguglizol, elolvasod mit ír róla a dpreview.com, a paramétereit-funkcióit, és a többi és a többi. Ha nem tetszik amit olvasol róla, túrod tovább a jófogást... Havonta változik a kínálat.


Egyébként a helyedben egy bridge-t vennék. Tekergetni nyomogatni állítgatni azt is lehet. Aztán majd váltasz, ha lesz pénzed. (Marha drágák ám az objektívek!)


-...-


Egyébként eleinte én is így voltam, írogattam fészbukcsoportokba, kérdezgettem ismerősöket, meg minden, nem sok eredménnyel... Maradt hát a guglizás, böngészés, olvasgatás. Így aztán ragadt rám annyi fényképezőgépes tudás amivel már jutottam valamire.


Dpreview, cameradecision, whatdigitalcamera, dxomark.com, pixinfo.com, fotozz.hu, ezeket olvasgattam a legtöbbet.

2018. aug. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bridge gépeket én is néztem de nem találtam olyat ami megfelel
2018. aug. 11. 07:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Az anyagi lehetőségeid nem találkoznak az igényeiddel. Először ezen kellene gyúrnod...
2018. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(ketteske vagyok)

Akadnak még jófogáson őskövület vázak viszonylag olcsón (többségük nem SD-kártyás.) Ha találsz hozzá fényerős 50mm-körüli ("portré") objektívet a kereten belül.... hát akkor szerencséd van.

2018. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!