Megèrnek ennyit ezek az objektívek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebayon aukción nyertem összességében 10 db objektívet.


[link]


[link]


Canon eos 700d készülékem van 18-55 is STM és egy 50mm 1.8 STM objektívvel

Amihez kellene nekem objektív: portré fotózás szóval emiatt lenne jó a tokina, de valami köd vagy mit ír az eladó .


A 8 objektívet nem tesztelik rhxbrn eladják.

Ezt írta az eladó uzenetben:

check it again, and it is like we wrote in our description, the Tokina has some fog/covering inside, the lens from the Sigma zoom is Ok, but it is the same what we wrote, the Autofocus dosen`t work! We sell both lenses without guarantee because of the defects!



10 objektív így néz ki egyben:

[link]


[link]


Nem tudom,hogy megéri e megvenni ezt a lomhalmazt vagy inkább hanyagoljam?

Van egy m42-eos átalakítóm, már csak objektív kellene hozzá...

Egyébként autofókusz nem fontos nekem. Anélkül fényképezem. Ha kell, akkor az 50mmes tudja


Szóval: érdemes megvenni esetleg? Vagy hagyjam, mondjam le?

Ti megvennètek?

Összességében kb 33e Ft lenne



2018. aug. 11. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Azzal kezded, hogy megnyerted az aukciót. Aztán megkérded, megvegyed-e? Hát kettőnk közül valaki hülye. Szerintem nem én.
2018. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amin nem lehet átnézni, annak mi értelme van? És pont azon, ami jó lenne céljaidra? A javíttatása újabb 5-10-15 lenne, és utána kérdés, hogy milyen optikai minőséget produkál.
2018. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: attól, hogy megnyertem az aukciót azzal nincs semmilyen kötelezettségem. Ha nem kérem, akkor is le tudom mondani. Szóval ennyit erről.

Második válaszolónak köszönöm a válaszát.

Lemondom az egészet, mert nem akarok zsákbamacskát venni.

Inkább szerzek egy 135mm 2.8-ast később.

De egyenlőre míg csak kezdő vagyok,addig elég lesz majd ha veszek egy 28-90 illetve 90-300mm 4.5-5.6 canon objektívet Magyarországon.

Komolyabb hatterelmosáshoz elég lesz az 50es is.

Egyébként manuális objektív való olyannak aki nem nagyon tud manuális módot használni (zaridő kiválasztásánál vannak gondok. Sokszor sötét lesz a kép vagy épp világos)

2018. aug. 12. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint a Canonnal lehet manuális objektívvel helyes expozíciót elérni, a fénymérő működik és a záridőt beállítja. Ha a kép világos vagy sötét, akkor a záridő kívül esik a beállítható tartományon - ide értve az ISO kezelést is.
2018. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítsèget. Lemondom az összes objektívet.

135mm-est f2.8-al kellene szereznem valahonnan. Lehetőleg újszerű állapotban lèvőt

2018. aug. 12. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!