Tudtok nekem ajánlani egy kezdőnek valami jó Canon fényképezőgépet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek fotózni de ezentúl szeretném jobb minőségben továbbvinni ezt a hobbit. Szeretnék egy viszonylag olcsó de jó Canont venni, remélem tudtok ajánlani.

Köszönöm <3



2018. aug. 16. 14:29
 1/5 anonim válasza:

Mi az az árkategória, amiben gondolkodsz?


Jófogáson/vaterán/hardveraprón használtan (szerintem max 25-30 ezer expóig bátran lehet) szinte féláron kifoghatsz nagyon jó gépeket. (Főleg DSLR kategóriából)

Ha nem fontos, hogy tudjon a gép videót felvenni, akkor olyan 60 ezer ft-tól eredeti Japán gyártmányú gépeket is találhatsz! Ezek ugyan régiek, de nagyon megbízhatók.


Ha természetben (napsütésben) is fotóznál, akkor mindenképpen olyat vegyél, aminek van keresője, különben erős napsütésben hátráltatni fog a kijelző, mert sokszor visszatükröződik rajta a környezet.

2018. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az árkategória az max. 100.000ft, igen olyat szeretnék amivel lehet videót is felvenni, és rendesen minőségben tud fotózni minden körülménytől függetlenül. Nem szeretnék használtat venni mivel édesapám azokkal kapcsolatban felvilágosított hogy miért nem szabad, de azért köszönöm :)
2018. aug. 17. 16:34
 3/5 anonim válasza:

Sony DSC-HX350

Ezt tudnám javasolni. :)

És mivel egyre jobban megy le az ára, ez arra utal (múlt héten még 105000 ft volt, most 95000 legolcsóbban!) hogy hamarosan kikerül a forgalomból. És ilyen áron ilyen jó felszereltségű új gépet nem találsz.

Legközelebb csak a Panasonic DC-FZ82 -at találod hasonló kategóriában, de annak nincs se kihajható kijelzője, se manuális fókuszállítás lehetősége. Ráadásul jóval szűkebb értékek között mozog a záridő tartománya.


Remélem segíthettem :)

2018. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm, a kérdésem még annyi, hogy ehhez tudnál nekem objektíveket is ajánlani? csak hogy szerinted melyik érdemes azok közül is
2018. aug. 17. 18:07
 5/5 anonim válasza:
Sajnos nem tudok ezekhez objektíveket ajánlani, mert ezek nem cserélhető (fix) objektíves gépek :)
2018. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!