Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon EOS 2000D a Canon EOS...

Canon EOS 2000D a Canon EOS 1100 D után jó (nem jókedvemből váltanék így)?

Figyelt kérdés

A jóhiszeműségemből/óvatlanságomból és egy túlságosan felrázott (?), selejtes (?) megütődött dobozos sörből kifolyólag elhunyt a Canon EOS 1100D vázam.

Egyrészt nyilván egy ilyenhez érzelmek is fűznek plusz ez a pénz is másra kellett volna. :(



Mindenképp új vázat szeretnék, ez jó elgondolás?

A 2000D jó? Így a boltban szimpatikusnak tűnt. A 200D tűnt még szimpatikusnak, de az túl kicsi, nem áll kézre, pedig kicsi kezű nő vagyok, de valahogy így se...


Ha már így alakult, jó lenne egy három számjegyű, de azok, legalábbis újonan... felejtősek most nekem. :(


2018. aug. 27. 20:43
 1/2 JulesTS ***** válasza:
Ha jo volt az 1100D akkor a 2000D is jo lesz, a 200D-ben vannak olyan funkciok, amik jol johetnek (pl.: kihajthato erintokepernyo), de azt csak te tudod eldonteni, hogy megeri-e a plusz penzt. Aruhazak a rajtuk maradt regebbi verziokat eleg baratsagos aron szoktak neha arulni, meg hitel kartyara vasarlaskor is adnak meg kedvezmenyt. Nemreg igy vettem 700D-t kitobival 134eFt-ert az MM-ben.
2018. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Közben nagyjából magához tért az 1100D, nem tudom, mi lesz. :( maradandó károsodás?



Régebbi példányok iránt éri meg esetleg kérdezősködni?


Canonnál 130 ezer a 2000D váz.

2018. aug. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!