Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik tükörreflexes gépet...

Melyik tükörreflexes gépet vegyek? Digitális gépről váltanék komolyabbra.

Figyelt kérdés
Most szeretnék váltani digitális gépről tükörreflexes gépre. Eddig a media markba voltunk ahol csak nikon illetve canon volt és csak ezeket is ajánlották. Sok gépet néztem már és már lehetne venni ha tudnék választani de nem tudok. Kérlek próbáljatok segíteni. Melyik lenne a legjobb gép? (kb 200.000ft-ig gondolkodom.)
2013. dec. 3. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, ebből sem filmeset akarsz venni.

Na, de komolyra fordítva a szót, kezdéshez bármelyik belépőszintű tükrös gép megfelel, mindent meg tudsz rajtuk tanulni, ami az elején kelleni fog.

A legjobb meg az, amelyik neked tetszik. Fogd kézbe, nézd meg a menüt. Olyan nincs, hogy legjobb gép, mert függ a felhasználástól, a pénztárcától, a ráhelyezett objektívtől, tudástól, stb.

Mindig kérdés, hogy mennyire akarsz bővíteni később. Ha igen, érdemesebb a két nagyobb márkában gondolkozni, mert nagyobb a használtpiac is. Ha nem, esetleg nézhetsz Sonyt, Pentaxot.

Nekem Canon van, ajánlani is azt tudom (pl neked egy Canon 1100D), a többit nem ismerem behatóbban.

2013. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is a canonban gondolkodom a legjobban bár nekem a 6000D tetszik
2013. dec. 3. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkabb 600d-re gondolsz szerintem.

Egyebkent felfele mindig lehet menni, csak gondolj arra, hogy az objektiv fontosabb, mint a vaz. Inkabb arra kolts tobbet. Egy jo objektiv egy olcsobb vazzal is jo kombo, forditva mar ritkan igaz.

2013. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!