Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyiben különbözik ez a...

Mennyiben különbözik ez a kamera egy 100ezer forintostól? (trollok, fikázók kíméljenek! )

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 28. 10:51
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Pl a 4k az legfeljebb dísz, merthogy "sportnak" semmiképp sem mondanám azt a 15fps-t, amit 4k-n tud. A fullHD 60fps már valami, de azért mégsem 120.

És ez csak a felbontás, ettől még anyaghasználatban, minőségben, tartósságban akár hozhatna is egy 100 ezres szintet, de valahogy kétlem, hogy hozná.


"fikázók kíméljenek!"


Én kérek elnézést, hogy nem tudom halálra dícsérni. Ha a te igényeidnek, használati szokásaidnak megfelelő, akkor neked tökéletes választás is lehet.

2018. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
A Sencor márka az elektronikai termékek legalja. Se minőség, se tartósság, kezelhetőség nulla.
2018. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy azért technikai dolgoknál az ár többnyire arányosan összefügg a technikai tudással és annak minőségével.


Felsőbb árkategóriákban már lehet vitatni, de lefelé nincsennek csodák, nem véletlenül kerül ez annyiba amennyibe.

Ez nem jelenti azt hogy rossz, hisz minden viszonyítás kérdése, ennyi pénzért talán jó, de egy 100 ezrestől mindenképp elmarad.

2018. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 ebben nem feltétlenül értek egyet. Sok Sencor terméket használok (vagy használtam) a hőmérőtől egészen a mobil klímáig, ugy gondolom, hogy a célnak megfelel, amennyiben nem szeretnél sokat költeni valamire.


Hogy egy százezres terméktől miben különbözik...sokban. Kevésbé tartós, gyengébb minőségű, funkcionalitás terén is elmarad.

Minden attól függ, mire szeretnéd használni. Hobbi célra, hogy nyaraláson csinálj pár víz alatti felvételt, teljesen fölösleges egy drága kamera. Bőven elég ez is.

Komolyabb célra már inkább egy minőségi darabban érdemes gondolkodni.

2018. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1


Természetesen kellemetlenkedésre és nem a termék fikázására gondoltam.....



------------------------------


Alapvetően csak néha használnám, viszont a szenzorméret érdekelne. Ugyanakkora mint a százezres kamerákban?

2018. aug. 28. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!