Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik lenne a legjobb választás?

Melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Kinéztem 4 kamerát, de nem igazán tudok dönteni, hogy melyiket vegyem meg. Ti melyiket ajánlanátok/melyiket nem, és miért?

Canon EOS 750D, Canon 200D, Nikon D5300, Nikon D3400



2018. aug. 28. 02:39
 1/2 anonim ***** válasza:

ne bonyolítsd. fogd kézbe, próbáld ki mindet és amelyiknek a fogása, kezelése jobban tetszik, azt vedd meg, nem fogsz benne csalódni és nem fogod bánni, hogy nem a másikat választottad.


ha már minden áron tudományos szempontokat akarsz a választáshoz, akkor nézz körül az ismerőseid közt, akikkel esélyes lehet hogy együtt fogsz velük fotózni, kérdezd meg őket kinek milyen gépe és milyen kiegészítői vannak és az alapján válassz, hogy velük minél nagyobb legyen az átfedés, így könnyebben ki tudjátok egymást segíteni egy akkuval, vakuval, objektívvel, szűrővel. ez sokkal fontosabb szempont, mint az, hogy az egyiken egyel több gomb, meg kettővel több funkció van, amit aztán majd vagy fogsz használni, vagy nem...

2018. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szovjet megszánó ***** válasza:

D3400-as vagyok én elégedett vagyok vele könnyű és jó ha minden álmod a videózás akkor hivatalos oldalon 3D módban nézegesd meg mi és hogy mikrofon ügyileg.

DE ha óriási a tenyered akkor törekedj a nagyobb gépre (ami drágább is)

2019. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!