Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Rejtett mikrofon, vagy kamerát...

Rejtett mikrofon, vagy kamerát, hogy lehet észrevenni? Általában hova szokták helyezni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem akartalak megsérteni. Azt írtam, hogy paranoiásan hangzik. Nem hogy az vagy. Nem volt tiszta a fogalmazásom.

Telefonnal lehallgat - na igen, azt oda rakja, elindít rajta egy hangfelvevőt és kész. Egyszerű megoldás.


Mi a f-nak kell ilyet csinálnia :S


Én segítséget kérnék ismerősöktől. Akár lelki, akár másféle támogatásban. Nehogy elfajuljon a helyzet.

2018. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A kérdést nem írom ki kéthetenként, sőt még nem is írtam ki.


Mint korábban írtam , be is vallotta, hogy mindent lehallgat rólam.

Hogy minek? Na hát azt én sem tudom, mert itthon vagyok 0-24-be a kisebbik gyermekem beteg.

Most még autóm sincs, tehát ki sem mozdulok a házból.


De mindent tudni akar rólam.


A dolog nagyon elfajult már, segítséget nem tudok kérni.

Nincs kitől.

2018. szept. 2. 19:51
 13/16 anonim válasza:

Nem az eredeti kérdésre válaszolva.

A jog véd. A zaklatás bűncselekmény (és ez zaklatás).

Az általad leírt esetben 2 év.

Tapasztalatom szerint elég belengetni az érvényes jogszabályt a delikvensnek (miután bizonyítékot szerzel a zaklatásról) és leáll.

2018. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13.-as köszi a választ.

Mehettem volna látleletet is vetetni,de hü..e voltam,és nem tettem.Azért biztos nem két év járt volna.

Jaa, és amikor ezt mondtam neki csak megrántotta a vállát, hogy nem érdekli. Szerinted?

2018. szept. 3. 06:47
 15/16 anonim ***** válasza:
Alapvetően ez jogellenes, mert ilyet nem tehet. Meg kell neki mondani, hogy ez jogellenes, és jogi segítséget kérsz ha ezt nem hagyja abba. Ennyi. Profi cégek vannak akik ezt pár perc alatt megtalálják. Vagy a rendőrség, ha megtalálják akkor eléggé megütheti a bokáját.
2018. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Alapvetően az a kérdés, hogy miért élsz együtt egy olyan emberrel, akivel kölcsönösen nem bíztok meg egymásban. Szerelem, mi? Nyilván adtál okot arra, hogy kíváncsiskodjon, mit teszel amíg ő nincs otthon - függetlenül attól, hogy elítélendő ahogy kielégíti a kíváncsiságát.

Én egy percig sem maradnék egy ilyen kapcsolatban, de hát én normális vagyok.

2018. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!