Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképezőgép éri meg...

Melyik fényképezőgép éri meg jobban az árát?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten szeretnék minél jobb képeket készíteni, főként tájképeket a kirándulásaim során, amiket aztán lehet, hogy internetes oldalakra is feltöltenék. Érdemes ehhez drágább gépet választani, vagy az olcsóbb is bőven megteszi? Továbbá a drágábbiknál érhet valamit a kifordítható képernyő, amivel szelfit is lehet készíteni? És a RAW formátumnak van értelme hobbi szinten?


1.

[link]


2.

[link]


2018. szept. 5. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt elfelejteném gyorsan, a RAW ott pont semmit nem ér, a második helyett pedig van sokkal jobb ennyiért...
2018. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani 1-2-t, amelyikek jobbak a másodiknál? Én keresgéltem, de számok alapján nehéz...
2018. szept. 5. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:

A második ez teljesen egyértelmű


A powershot széria szrt sem ér.

2018. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


Ne úgy keress gépet hogy melyik jobb, hanem úgy hogy mire van szükséged...

2018. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel még tök kezdő vagyok, nehéz kiválasztanom. Csak szeretnék gyönyörű tájképeket készíteni minél jobb minőségben, főleg nyaraláskor (sokat utazunk itthon és külföldön is), időnként akár magunkról is. Ehhez mondjuk, ha használható, a szelfi mód nem jönne rosszul.
2018. szept. 6. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Pillanatnyilag ezek jobbak sokkal, komolyabbak:


[link]


[link]


[link]


[link]


Panasonic (elvileg) jobb videóban, az Olympus komolyabb, de - tesztek alapján és felhasználói vélemények alapján - a Sony a legjobb ezek közül.

2018. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!