Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképező gépet...

Milyen fényképező gépet vegyek? CANON PowerShot SX540 megéri? Vélemény róla?

Figyelt kérdés
Nem foglalkozok komolyan a fotózással de szeretnék ígényes képeket készíteni ha elmegyek nyaralni vagy csak szimplán ha készítek egy képet., tehát nem szeretnék több 100ezret rákölteni. CANON PowerShot SX540 nezegettem,de nem tudom hogy ez megéri e.

2018. aug. 28. 18:03
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem igen, bár nem próbáltam még de az infók alapján korrektnek tűnik.

Amivel biztos nem lősz mellé az egy Nikon D3400, az 150 ezer körül van (csomagban egy objektívvel).

2018. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az kb a telefon szintjén van, én panasonic g7 et vettem, mert milc, halkan is lehet vele fotózni (baba, állat, esküvő) és aránylag könnyű, ugyanis 10 ismerősömnek is van profi gépe de nehéz és mindig otthon van
2018. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!