Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikkor objektív. Én néztem el...

Nikkor objektív. Én néztem el egy beállítást, vagy hibás a példányom?

Figyelt kérdés
Egy Nikon D3100 gépvázhoz, vásároltunk egy Nikkor AF-P 70-300mm DX VR 1:4.5-6.3G ED objektívet. Az objektíven lévő manuális fókusz-tekerő nem reagál semmilyen mozgásra, illetve a az AF sem reagált semmire. Mi lehet a gond? Én szúrtam el valamit?

2018. okt. 2. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, de igen nálad van a gond. Az AF-P újabb szabvány, visszafelé nem támogatják a vázak, max. ha találsz hozzá firmware frissítést, de nem hiszem hogy egy bő tíz éves technikához lesz.
2018. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Itt láthatod, hogy ki van ikszelve. Szóval not compatible még firmware sincs hozzá.


Érdemes lett volna előbb tájékozódni, ha újonnan vetted, elállási jogoddal élj (14 nap) és vidd vagy küldd vissza az obit.


#1 voltam

2018. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozni, ha egyszer igazam van. Az AF-P új szabvány, visszafelé nem mindennel kompatibilis nincs mit ezen szépíteni. Ha nem tetszik akkor írjál firmware-t hozzá, ne hőzöngj.
2018. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem érn voltam az aki lepontozott.
2018. okt. 6. 19:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon szépen köszönöm a válaszod és köszönöm, hogy segítettél
2018. okt. 6. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, kérdező, nem is neked írtam, hanem annak akinek nem tetszik a válasz.
2018. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!