Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikonra milyen lencsés adapter...

Nikonra milyen lencsés adaptert vegyek, hogy kompatibilis legyen Helios 44m-4 obival?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Nem használtam még ilyen analóg obit, de nagyon megtetszettek, azonban elég megosztó véleményeket találtam az interneten róluk. Van aki nikonhoz használja? Lencsés adapterrel van végtelenje? Illetve ha igen miylen adaptert érdemes venni?

Köszönöm



2018. nov. 8. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyat, amilyennel az OBI készült. Ha jól látom készült m39 és m42-hez is.

Mindkét adaptert pár euróért lehet kapni e-bayen.

A fókuszt szerintem nem befolyásolja az adapter.


"Illetve ha igen miylen adaptert érdemes venni?"


Hozzá valót. :)

2018. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lencséssel van végtelen. Én a tesztkép kivágások alapján kidobnám a Nikont és vennék egy Canont vagy Pentaxot:

[link]

De mit is várjunk, ha egy egyébként jó objektív mögé berakunk egy szemüveglencsét?

2018. nov. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!